رنگ مخصوص وایت برد در دکوراسیون شرکت ها

رنگ وایت برد منجر به خلاقیت شما می شود!! بله خلاقیت!

خلاقیت و نوآوری برای هر کسب و کاری امری لازم و ضروری است که هر شرکتی تمایل به داشتن آن در مجموعه خود دارد تا بتواند از رقیبان خود جلو بزند. خلاقیت نیاز به آزادی فکر در محیطی دارد که بتوان در آن ایده ها را ساخت و شکوفا کرد. رنگ مخصوص وایت برد از ابزاری است که منجر به افزایش خلاقیت و بهره وری افراد می شود.

رنگ وایت برد منجر به خلاقیت بیشتر کارمندان در شرکت می شود

آدام گرنت، فیزیکدان و نویسنده آمریکایی معتقد است که:  برای خلق ایده های نوآور، باید از یک مکان متفاوت شروع کرد.

چرا پوشش وایت برد؟

امروزه شرکت ها به دنبال ارائه محیط های خلاقانه کاری برای کارمندان خود هستند که منجر به بهره وری بیشتر شرکت شود. این امر بوسیله ساعات کاری انعطاف پذیر، دکوراسیون دفتر متفاوت و دیگر استراتژی هایی که بنظر غیر معمول و متفاوت می رسند ممکن می شود!

رنگ وایت برد محیطی ایجاد می کند که افراد می توانند بطور دیداری و آزادانه ایده و خلاقیت خود را به اجرا بگذارند. در فرمتی که می توانند به راحتی نیز با دیگران ارتباط بگیرند و هم فکری کنند.

تخته وایت برد و تخته سیاه های قدیمی نیز ابزاری کارآمد و مفیدی هستند. ولی فضایی که رنگ مخصوص وایت برد می تواند پوشش دهد بی نهایت است!

 شما همچنین می توانید تصایر ذهنی خود را بکشید، نوت نویسی کنید. یادآوری های شخصی خود را بگذارید. کارهایی که باید انجام دهید را یادداشت کنید. برنامه های خود را زمان بندی کنید و کارهای محتلف دیگری را برای بهبود استفاده از وقت خود در طول روز انجام دهید.

تابحال چقدر شده که از خودتان پرسیده اید من داشتم چه کاری انجام می دادم یا برنامه امروزم چه بود؟ رنگ وایت برد یک ابزار سازمان دهنده همیشگی به شما است که مانند برنامه های مختلف بر روی تلفن همراه شما فراموش نخواهد شد.

رنگ هوشمند وایت برد در انواع محیط های کاری، خانه یا محیط های تفریحی کاربرد.

برای سفارش رنگ مخصوص وایت برد می توانید با شماره های درج شده در قسمت پایین وب سایت تماس بگیرید و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر وب سایت ما را مشاهده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.