وایت برد سایز بزرگ

وایت برد سایز بزرگ

به یک تخته وایت برد بزرگ نیاز دارید. اندازه وایت بردهای موجود بازار برای استفاده شما مناسب نیستند. هر سایز و اندازه‌ای که برای یک وایت برد بزرگ  مدنظر داشته باشید رنگ وایت برد این امکان را برای شما فراهم می‌ آورد. حتی شما می‌توانید یک غول وایت برد داشته باشید. البته این غول دیگر بیش‌ازحد بزرگ به نظر می‌آید!

رنگ وایت برد

می‌توان گفت “هر دیوار یک وایت برد” بدون اینکه فضایی را در محیط شما اشغال کند. همچنین زیبایی منحصربه‌فردی به دکوراسیون شما نیز بدهد. رنگ وایت برد شفاف این امکان را به شما می‌دهد که یک وایت برد رنگی و غیر سفید داشته باشید. دکوراسیون محل کار یا خانه‌تان تم سبز دارد؟ پس از وایت برد شفاف استفاده کنید. تا بتوانید وایت برد سبز داشته باشید. و یا اینکه پارتیشن‌های چوبی خودتان را با این رنگ و با حفظ طرح چوب به وایت برد سایز بزرگ تبدیل کنید.

 

 

عدم محدودیت در اندازه یا طرح

 

از دیگر مزایای استفاده از رنگ وایت برد به‌عنوان وایت برد سایز بزرگ این است که در هر عرض و طولی می‌توانید آن را اجرا کنید.  نیاز به محدود کردن خود به طول و عرض‌های محدود وایت بردهای بزرگ موجود در بازار را ندارید. حتی می ‌توانید در شکل‌های مختلف آن را اجرا کنید، یک مثلث بزرگ، دایره بزرگ و یا یک طرح بزرگ مورد دلخواهتان را بعنوان وایت برد داشته باشید.

 

وایت برد بزرگ

 

چرا تخته وایت برد خیلی بزرگ

وایت برد در سایز بزرگ می ‌تواند مورداستفاده در اتاق‌های جلسات، اتاق‌های طوفان فکری (brain storm)، مهدکودک‌ها، کلاس‌های درس و دانشگاه و یا آموزشگاه خیلی مناسب باشد. یک تابلو بزرگ وایت برد می‌ تواند تمام نکات یک پروژه یا تمام محتوای درسی و نقاشی‌های کودکتان را در خود جای دهد. همچنین نیاز به پاک کردن مکرر مطالب نخواهید داشت.

برای خرید رنگ وایت برد با تلفن‌های گذاشته‌شده در پایین وب‌سایت می‌توانید تماس بگیرید و یا اینکه این فرم را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

رنگ هاص خاص

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.