مقایسه روکش وایت برد و رنگ تخته سیاه

 تصمیم گیری برای تغییر فضای کاری خود به یک محیط کار و یادگیری نوآورانه اولین قدم است. دومین تصمیم انتخاب روکش وایت برد در مقابل رنگ تخته سیاه است.

با چنین طیف گسترده ای از محصولات موجود، تشخیص اینکه کدام یک برای شما مناسب تر است می تواند دشوار باشد.

آیا  دفتر شما با یک صفحه تخته سفید مدرن زیبا تر است یا شاید ظاهر تخته سیاه نوستالژی برای شما بهتر باشد؟

در این پست هر آنچه که باید در مورد انتخاب روکش وایت برد در مقابل رنگ تخته سیاه بدانید را در اختیار شما قرار می دهیم.

دیوار با روکش وایت برد و رنگ تخته سیاه

 

مزایا و معایب

استفاده و اندازه رنگ وایت برد به شما آزادی بیشتری نسبت به تخته‌ سفید سنتی می‌دهد، زیرا هیچ محدودیتی در اندازه با حاشیه‌های اطراف سطح شما وجود ندارد.

می‌توانید یک سطح قابل نوشتن با روکش تخته وایت برد  ایجاد کنید که وقتی از آن استفاده نمی‌کنید با محیط کارتان ترکیب می‌شود. این بدان معنی است که می توانید یک سطح قابل نوشتن اضافه کنید که تأثیر کمی بر ظاهر فضای کاری خود داشته باشد.

استفاده از روکش وایت برد و رنگ تخته سیاه پتانسیل نامحدودی را برای اندازه سطح قابل نوشتن به شما می دهد. برخی از مشتریان ما کل اتاق را با رنگ ما تغییر داده اند و فضای بی پایانی برای خلاقیت ایجاد کرده اند.

ایجاد یک روکش تخته وایت برد یا تخته سیاه با محصولات ما به این معنی است که هیچ کندنی در کار نیست. این محصول مستقیماً روی دیوار مورد نظر شما اجرا می شود (پس از آماده سازی دیوار). این کار میتواند توسط خودتان یا کمک یک متخصص انجام شود.

اجرای روکش وایت برد توسط متخصصان وایت روم

 

تمیز کردن سطح

مراقبت از سطح، خواه روکش  وایت برد باشد یا روکش تخته گچی، برای استفاده حداکثری از محصول مهم است.

روکش تخته وایت برد خود را هر روز با یک اسپری تمیزکننده( اسپری آب برای لکه های معمولی کافی است) تمیز کنید تا از پتانسیل ایجاد شبح و ظاهر کثیف روی سطح خود جلوگیری کنید.

تمیز کردن روکش وایت برد

سطح تخته گچی شما به راحتی با یک پارچه پاک کن میکروفیبر تمیز می شود. معمولاً هنگام تمیز کردن تخته خود با یک پارچه خشک یا پاک کن، بقایای گچی باقی می ماند. برای جلوگیری از این امر، پارچه خود را مرطوب کنید تا این بقایای گرد و غبار پاک شود.

محل

چیدمان و نور اتاق شما هنگام تصمیم گیری بین دیوار تخته سفید و دیوار تخته گچی مهم است.

اگر اتاقی که قصد دارید یک سطح قابل نوشتن در آن قرار دهید کوچک است، باید روکش وایت برد را نصب کنید. رنگ روشن اتاق را روشن می کند و آن را کوچکتر نشان نمی دهد. اگر می خواهید رنگ فعلی فضای کاری خود را حفظ کنید، می توان از رنگ تخته سفید شفاف روی رنگ موجود اتاق استفاده کرد.

دیوار تخته سیاه افزودنی عالی برای یک کافه یا رستوران است تا حسی واقعی و محلی به آن بدهد. می توانید از دیوار تخته سیاه خود به عنوان یک قطعه دکوراسیون یا به عنوان یک نمایش منوی منحصر به فرد استفاده کنید.

رنگ تخته سیاه همچنین می تواند در خانه استفاده شود تا بچه ها با آن خلاقیت پیدا کنند یا به عنوان یک دیوار یادآوری در آشپزخانه شما برای استفاده همه استفاده شود.

انعکاس

همانطور که در بالا ذکر شد، هنگام تصمیم گیری بین روکش وایت برد یا رنگ تخته سیاه ، مکان بسیار مهم است. ممکن است تخته خود را در یک اتاق بسیار آفتابی قرار دهید. به جای رنگ تخته سفید، بهتر است از یک پوشش دیواری کمتر براق برای کاهش میزان تابش استفاده کنید.

اگر اتاق نور طبیعی زیادی داشته باشد، دیوار تخته سیاه ممکن است بهترین گزینه شما باشد. از آنجایی که رنگ تخته سیاه، سیاه است، نور را به اندازه روکش وایت برد منعکس نمی کند.

آلرژی

تخته های گچی برای داشتن مقدار زیادی بقایای گچی معروف هستند. علیرغم اینکه می توانید این گرد و غبار را با یک پارچه مرطوب پاک کنید، اگر از آسم رنج می برید یا مستعد واکنش های آلرژیک هستید، باید روکش وایت برد را به عنوان یک سطح قابل نوشتن جایگزین در نظر بگیرید.

روکش تخته وایت برد به این معنی است که نیازی به گچ نیست!

برای دیدن پروژه ها میتوانید اینستاگرام مارا دنبال کنید و برای اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید میتوانید با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.