وایت برد سبک

تخته وایت برد سبک

آیا شما نیاز به یک تخته وایت برد بزرگ و سبک دارید و در بازار به دنبال این نمونه از محصول میگردید؟  همچنین دیواری که قصد دارید وایت بردتان را روی آن نصب کنید ، تحمل تخته سنگین را ندارد. برای مثال یک دیوار کناف دارید که تحمل سنگینی وایت برد شیشه ای یا وایت برد بزرگ را ندارد همچنین از بابت امنیت آن به مرور زمان احساس نگرانی میکنید. وایت بردی که برای دیوار کناف انتخاب میکنید،ترجیحا باید با وزن پایین باشد ، چون دیوارهای کناف از دیوارهای اصلی ساختمان نیستند. این دیوارها بعد از ساختمان سازی به منظور تفکیک فضاها ایجاد می شوند و دیوارهایی سبک و از پیش ساخته شده ای هستند که براحتی قابل نصب هستند.  در این موارد شما می توانید از روکش یا رنگ وایت برد استفاده کنید.

 

وایت برد با وزن کم

 

این محصول هیچ گونه بار وزنی ای را به دیوار شما اضاف نمیکند. شما با خیال راحت می توانید یک تخته ی قابل نوشتن و  سبک را داشته باشید. همچنین مزیتی که این محصول نسبت به دیگر محصولات مشابه دارد، کیفیت بالا و تنوع در انتخاب رنگ و اندازه هست. برای مثال اگر نیاز دارید که گوشه ای از دیوارتان را تلویزیون یا پرده پروژکتور نصب کنید. می توانید دو سمت تلویزیون را فقط برای اجرا انتخاب کنید.

 

وایت برد با وزن پایین

 

همچنین نگرانی ای بابت کیفیت محصول نیز نداشته باشید ، رنگ وایت بردهای ما وارداتی و تولید شرکت مگ پینت از کشور هلند می باشند. که چندین سال هست در صنعت رنگ های چند کاربردی فعالیت دارند. همچنین شرکت وایتروم برند اختصاصی این شرکت به نام Paint For Pros  را کار میکند که بالاترین کیفیت را بین برندهای این کمپانی دارد.

برای سفارش این محصول و همچنین اطلاعات بیشتر، میتوانید از طریق لینک واتس اپ درج شده در گوشه سایت یا اطلاعات قرارداد شده در پایین سایت با ما تماس بگیرید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.